BEYS Hakkında

Şirket Profilimiz

Beys Mekanik, kuruluş yılı olan 1999’dan beri Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Sıhhi Tesisatlar ve Proses Tesisatları alanlarında hizmet vermektedir. Söz konusu hizmetlerin ana başlıkları: malzeme satışı, proje, danışmanlık ve yüklenim ile satış sonrası hizmetleri olarak özetlenebilir.

 

Bağımsız konfor klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile birlikte büyüyen firmamız;  anahtar teslimi mekanik tesisat sistemleri ile birlikte, merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı konfor kliması sistemleri ile endüstriyel klima ve hassas klima sistemlerinde de uzmanlaşmıştır. Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan su-atık su arıtma ve şartlandırma çalışmaları konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşmıştır.

 

Klima departmanının konfora yönelik çalışmaları ile insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen Beys Mekanik; su departmanının çalışmaları ile de insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide gerekli olan proses suyunu sağlayarak da endüstride üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği amaçlamaktadır.

Hava ve su gibi iki akışkanın şartlandırılmasına yönelik uğraşlarını 24 yılı aşkın bir süredir satış, montaj ve servis departmanları ile hizmetlerini sürdüren firmamız; su arıtma ve paket atık su tesisleri kurarak da her iki akışkanın doğaya dönerken verdikleri zararı en aza indirgemeye ve kaynağı temiz tutmaya özen göstermektedir.

 

Halen devam etmekte olan büyük projelerin mekanik taahhütlerini standartlarından taviz vermeden yapmaya devam eden Beys Mekanik Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. yeni projelerde alanında uzman teknik kadrosu ile hizmet vermeye devam edecektir.

TEKLİF İSTEYİN.

Hemen bize ulaşın!